Tovary
Prihlásenie
Užívateľ:
Heslo:
 

E-mailový spravodaj

Informácie o novinkách a akciách na Váš e-mail.


Kontakt
Technické dotazy,
cenové nabídky
Tel: +420 476 106 044

Špeciálne prianie

Nenašli ste tovar, ktorý hľadáte? Napíšte si o nej.

Kontakt:
Vaše prianie:

Práve ste v sekcii  >  PNEUMATICKÉ NÁRADIE

PNEUMATICKÉ NÁRADIE | Woodster

Filtr
Zobrazenie:    
Zoradenie:
Tovarov na stránke: 6 | 12 | 24
V tejto kategórii sa nachádza 1 produktov


 • 5tich dielna sada príslušenstva Scheppach ku kompresoru CB 50


  5tich dielna sada príslušenstva Scheppach ku kompresoru CB 50 
  5ti dílná sada příslušenství Scheppach ke kompresorům Velmi praktická a oblíbená sada příslušenství pro použití nejenom s kompresory Scheppach Každý kutil využije tuto sadu ve spojení se všemi běžnými kompresory Pneumatické nářadí ze slitin kovů je vybaveno rychlospojkami Sada příslušenství obsahuje: ofukovací pistole určená pro vyčištění nebo vysušení i hůře přístupných míst pistole na plnění pneumatik s manometrem s gumovou ochranou, duální stupnicí (bar/PSI) a výpustným tlačítkem stříkací pistole s horní kovovou nádobou pro běžné lakýrnické práce omývací pistole s kovovou nádobkou pro...
  Značka:
  Woodster
  Dostupnosť:
  Zvyčajne do 3 dní
  Katalógové číslo:
  GAR3906101704
  Naša cena s DPH:
  30,73 €

Tovarov na stránke: 6 | 12 | 24

PNEUMATICKÉ náradie - jednoznačne luxusné náčinie!

Všetci domáci majstri pozor - je tu pneumatické náradie! Elektrické náradie má určite v našich dielňach vydobytú pevnú pozíciu, pneumatické náradie ale prichádza s výhodami použitia! Najviac Vás určite ohromí ich pomer výkonu a hmotnosti. Predovšetkým ak ste náruživým majstrom, ktorý je schopný v dielni stráviť celý deň, rozhodne menšiu váhu svojho nástroja oceníte! Ak pracujete na presnosť, určite dobre viete, ako je ťažké manipulovať s predmetom, ktorý vám po dlhšej dobe váhou pripomína veľrybu. Zabudnite na vláčenie sa s ťažkými elektrickými strojmi, pneumatické náradie je tu presne pre Vás! Naša firma Boukal-náradie Vám teraz prináša široký výber toho najlepšieho pneumatického náradia! Je libo nová brúska? Láka Vás poriadny pneumatický uťahovák? Tak ponáhľajte a vybavte teraz svoju dielňu o nové praktické pneumatické náradie!

PNEUMATICKÉ náradie - dáva robotě nový rozmer!

Pneumatické náradie funguje na princípe stlačeného vzduchu a poskytuje nám tým možnosť niekoľkonásobne ľahšieho pracovného náčinia. To už z neho samo o sebe robí výborného pomocníka, že? Ale to rovnako nie je všetko, čo Vám pneumatické náradie môže poskytnúť! Stáva sa Vám, že chcete pracovať, ale skrátka nemôžete, pretože sa Vaša vŕtačka prehrieva? Kúpte si jednu z našich pneumatických vŕtačiek a tento problém bude minulosťou! Pneumatické náradie sa neprehrieva! Zároveň Vám tiež umožní dostať sa tam, kam je vstup elektrickému náradiu prísne zakázaný! Pneumatické náradie je možné používať aj vo výbušných priestoroch, pretože nehrozí žiadne iskrenie! Dostaňte sa s ním ľahko i do miest, ktorá bola predtým tabu! Naša firma Boukal-náradie presne vie, čo správny kutil potrebuje! Tak už na nič nečakajte a nechajte nás, aby sme sa stali Vašimi sprievodcami vo svete, ktorému rozumieme a vyberte si teraz aj vy v našom širokom sortimente pneumatického náradia!


 


Kontakt

BOUKAL s.r.o.
Partyzánská 108 436 03 Litvínov
IČ 042 29 282, DIČ: CZ04229282
Tel.: + 420 476 106 048, + 420 476 111 051
Mob.: +420 606 620 948
Fax: +420 476 755 190
email:objednavky@boukal.cz
info@boukal.cz
Linka a e-mail na majiteľa :+420 607 101 414
radimboukal@boukal.cz
Kontakty

Zavolajte nám

+420 724 053 647
Nájdené oddelenia:
Nájdený tovar:
Komentár:*

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné